مطالب

باربری باغ فیض | اتوبار باغ فیض

باربری باغ فیض ↔ اتوبار باغ فیض

شرکت حمل و نقل باربری تهران در باغ فیض با سوابق درخشان خود جهت نفل مکان آسان و سریع با کارگران مجرب در کل نقاط باغ فیض خدمات دارد.

در مباحث حمل و نقل که به سه قسمت هوایی زمینی و راه آهن تقسیم میشود بارک شهری یا اتوبار درونشهری نیز یکی از زیر شاخه های حمل و نقل زمینی  بوده که خدمات آن در رابطه با حمل اثاث منازل و نقل مکان میباشد.

این خدمات که با مشاغل نمودن رانندگان و  کارگران جهت رفع بیکاری یکی از شاخص های حمل و نقل درونشهری بوده و یکی از مهمترین اهداف آن رفع بیکاری و انجام خدمات حمل اثاث میباشد بصورت امن و بدور از زیان و ضرر انجام میگردد .
شبکه حمل و نقل عمومی ایران با توجه به تخصص خود که بتوان در هر زمان نقل مکان نموده و وسیله ای که به راحتی در کل نقاط شهری کوچه و خیابان تردد داشته باشد موسسه ای بنام اتوبار (بارک شهری)  که در این خدمات ازکامیونت و وانت مورد استفاده قرار دارد .
اتوبار باغ فیض با داشتن چند شعبه در تهران جهت حمل درونشهری و برونشهری که یکی از زیر شاخه های حمل و نقل زمینی بوده  و برای آسایش و  رفاه حال شهروندان و خدمات داخل شهری با نام اتوبار و باربری   با کارگران متخصص و آموزش دیده  خدمات دارد .
یک اتوبار برند با د اشتن کامیونت های ویژه و کادر آموزش دیده در حمل و نقل درونشهری با رانندگان آشنا به کلیه نواحی تهران در سریعترین زمان و تضمینی جابجایی را انجام میدهند .

سرعت خدمات یکی از ویژگی های باربری باغ فیض می باشد که با داشتن رانندگان حرفه ای و تردد از مکان های بدون ترافیک و انتخاب نزدیکترین مسیر   که این باربری از چنین امتیازی برخوردار است .
چند توصیه مهم اتوبار باغ فیض به هنگام جابجایی :
در مرحله اول چون کلیه باربری های درونشهری تایم سه ساعته دارند از تخلیه خانه ای که نقل مکان می کنید کاملا مطلع بوده که در ساعت تعیین شده  جابجایی صورت گیرد که این باربری طالب ساعت اضافه نبوده و تمایل به انجام کار در ساعت مقرر در کوتاه ترین زمان  میباشد .
یکی از مشکلات مشتریان به هنگام نقل مکان بدون هماهنگی و بی خبر بودن از تخلیه منزل جدید خود  حمل اثاث نموده به علت تخلیه نبودن خانه مذکور در  مقصد به مشکل خورده و صاحب کالا متحمل هزینه زیاد شده و اتوبار در این موضوع هیچگونه مقصر و راضی به اضافه ساعت کامیون و کار گر نمی باشد .
یک توصیه دیگرحمل و نقل باغ فیض بسته بندی صحیحح و منظم که صاحب بار موظف است وسایل خود را توسط کارگران حرفه ای باربری بسته بندی کرده با ذکر مشخصات روی کارتن های بسته بندی شده هر کدام در جای مناسبی چیدمان شود .

اتوبار باغ فیض با چندین سال سابقه درخشان باربری شهری با بروزترین امکانات حمل و نقل و با مشاوره رایگان جهت حمل اثاث بصورت تمام وقت خدمات دارد .

باربری باغ فیض,حمل و نقل در باغ فیض,اتوبار باغ فیض,باربری در باغ فیض,وانت تلفنی در باغ فیض,حمل اثاث در باغ فیض,وانت بار در باغ فیض,نیسان بار باغ فیض,وانت بار باغ فیض

۴۴۳۵۸۰۵۱ و ۴۴۳۵۸۲۰۷

 

7+

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *