مطالب

باربری سنندج | اتوبار سنندج

باربری سنندج | اتوبار سنندج

تلفن تماس : ۰۹۱۹۸۲۷۱۳۷۱

باربری سنندج یکی از باسابقه ترین باربری های درونشهری و برونشهری با سابقه درخشان در امورات حمل و نقل اثاثیه منازل با کادری مجرب بصورت تمام وقت در کل نقاط سنندج با دو شعبه فعال در تهران و سنندج خدمات دارد √

اتوبار سنندج با راه اندازی شعبه حمل اثاث منازل با کامیونتهای مسقف ویژه و کارگران مجرب و کارآزموده در کل نقاط سنندج و حومه بصورت تمام وقت خدمات دارد .

قبل از هر موضوعی توضیحاتی  راجع به حمل و نقل خواهیم داد ¦

در مباحث حمل و نقل که به سه قسمت هوایی زمینی و راه آهن تقسیم میشود اتوبار یا باربری درونشهری نیز یکی اززیر شاخه های حمل و نقل زمینی که خدمات آن در رابطه با حمل اثاث منازل و شرکتها میباشد.

این خدمات که با مشاغل نمودن رانندگان و  کارگران جهت رفع بیکاری یکی از شاخص های حمل و نقل درونشهری که یکی از اهداف آن رفع بیکاری و انجام خدمات میباشد.
شبکه حمل و نقل عمومی ایران با توجه به تخصص خود که بتوان در هر زمان نقل مکان نموده و وسیله ای که به راحتی در کل نقاط شهری کوچه و خیابان تردد داشته باشد موسسه ای بنام اتوبار (بارک شهری)  که در این خدمات کامیونت و وانت مورد استفاده قرار دارد .
باربری سنندج با داشتن چند شعبه در تهران جهت حمل درونشهری و برونشهری که یکی از زیر شاخه های حمل و نقل زمینی میباشد  جهت رفاه حال شهروندان و خدمات داخل شهری با نام اتوبار و باربری   با کارگران متخصص و آموزش دیده به اهداف رضایتمندی شهروندان خدمات دارد.
یک اتوبار خوب با د اشتن کامیونت های ویژه و کادر آموزش دیده در حمل و نقل درونشهری با رانندگان آشنا به کلیه نواحی تهران در سریعترین زمان و تضمینی جابجایی را انجام میدهند .

سرعت خدمات یکی از ویژگی های باربری سنندج می باشد که با داشتن رانندگان حرفه ای و تردد از مکان های بدون ترافیک و انتخاب نزدیکترین مسیر   که این باربری از چنین امتیازی برخوردار است .
چند توصیه مهم اتوبار سنندج به هنگام جابجایی :
در مرحله اول چون کلیه باربری های درونشهری تایم سه ساعته دارند از تخلیه خانه ای که نقل مکان می کنید کاملا مطلع بوده که در ساعت تعیین شده  جابجایی صورت گیرد که این باربری طالب ساعت اضافه نبوده و تمایل به انجام کار در ساعت مقرر در کوتاه ترین زمان  میباشد .
یکی از مشکلات مشتریان به هنگام نقل مکان بدون هماهنگی و بی خبر بودن از تخلیه منزل جدید خود سرانه حمل اثاث نموده به علت تخلیه نبودن خانه مذکور در  مقصد به مشکل خورده و صاحب کالا متحمل هزینه زیاد شده و اتوبار در این موضوع هیچگونه مقصر و راضی به اضافه ساعت کامیون و کار گر نمی باشد .
یک توصیه دیگر  باربری سنندج بسته بندی صحیحح و منظم که صاحب بار موظف است وسایل خود را بسته بندی کرده با ذکر مشخصات روی کارتن های بسته بندی شده هر کدام در جای مناسبی چیدمان شود .

اتوبار سنندج با چندین سال سابقه درخشان باربری شهری با بروزترین امکانات حمل و نقل و با مشاوره رایگان جهت حمل اثاث بصورت تمام وقت خدمات دارد .

باربری سنندج ,حمل و نقل در سنندج ,اتوبار سنندج,ارزان بار سنندج,اتوبار ارزان سنندج ,باربری در سنندج ,وانت تلفنی در سنندج ,حمل اثاث در سنندج ,نیسان بار سنندج

تلفن های تماس ( شبانه روزی ) ۰۹۱۹۸۲۷۱۳۷۱

36+

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *