مناطق شمال تهران

باربری نیاوران | اتوبار نیاوران

باربری نیاوران | اتوبار نیاوران 

تلفن تماس : ۲۲۷۱۴۴۱۶ „ ۲۲۷۱۴۷۹۷ „ ۲۲۷۱۴۸۴۳  „  ۲۲۱۹۳۹۰۲  „ ۲۲۱۹۲۷۸۲

باربری نیاوران یکی از باسابقه ترین باربری های درونشهری با قدومت بیش از یک دهه سابقه درخشان در امورات حمل و نقل اثاث منازل با کادری مجرب و خوش اخلاق  بصورت تمام وقت در کل نقاط تهرانونیاوران .

 

در مباحث حمل و نقل که به سه قسمت هوایی زمینی و راه آهن تقسیم میشود اتوبار یا باربری شهری نیز یکی از شاخه های حمل و نقل زمینی و در رابطه با حمل اثاث خدمات دارد.

این خدمات که با مشاغل نمودن رانندگان و  کارگران جهت رفع بیکاری یکی از شاخص های حمل و نقل درونشهری میباشد.
شبکه حمل و نقل عمومی ایران با توجه به تخصص خود که بتوان در هر زمان نقل مکان نموده و وسیله ای که به راحتی در کل نقاط شهری کوچه و خیابان تردد داشته باشد موسسه ای بنام اتوبار و وسیله حمل و نقل از کامیونت و وانت مورد استفاده قرار دادند .
باربری نیاوران با داشتن چند شعبه در تهران جهت حمل درونشهری و برونشهری زیر شاخه حمل و نقل زمینی میباشد که جهت رفاه حال شهروندان و خدمات داخل شهری با نام اتوبار و باربری نیاوران جهت حمل کلیه اجسام درونشهری با کارگران متخصص و آموزش دیده جهت رضایتمندی شهروندان خدمات دارد.
یک اتوبار خوب با د اشتن کامیونت های ویژه و کادر آموزش دیده در حمل و نقل درونشهری با رانندگان آشنا به کلیه نواحی تهران در سریعترین زمان و تضمینی جابجایی را انجام میدهند .

سرعت خدمات یکی از ویژگی های باربری نیاوران می باشد که با داشتن رانندگان حرفه ای و تردد از مکان های بدون ترافیک و نزدیکترین مسیر برای جابجایی می باشد که این باربری از چنین امتیازی برخوردار است .
چند توصیه مهم اتوبار نیاوران به هنگام جابجایی :
در مرحله اول چون کلیه باربری های درونشهری تایم سه ساعته دارند از تخلیه خانه ای که نقل مکان می کنید کاملا مطلع بوده که در ساعت تعیین شده که سه ساعت زمان دارد جابجایی صورت گیرد که این باربری طالب ساعت اضافه نبوده و تمایل به انجام کار در ساعت مقرر در کوتاه ترین زمان می میباشد .
یکی از مشکلات مشتریان به هنگام نقل مکان بدون هماهنگی و بی خبر بودن از تخلیه منزل جدید خود سرانه حمل اثاث نموده به علت تخلیه نبودن خانه مذکور در  مقصد به مشکل خورده و صاحب کالا متحمل هزینه زیاد شده و اتوبار در این موضوع هیچگونه مقصر و راضی به اضافه ساعت کامیون و کار گر نمی باشد .
یک توصیه مهم باربری نیاوران بسته بندی صحیحح و منظم که صاحب بار موظف است وسایل خود را بسته بندی کرده با ذکر مشخصات روی کارتن های بسته بندی شده هر کدام در جای مناسبی چیدمان شود .


برای جلوگیری از سوء استفاده افراد سود جو و برخی صاحب خانه تا اطمینان تصویه از تخلیه خانه خودداری کنید به نحوی که کمی از وسایل خانه درخانه ای که میخواهید تخلیه کنید باقی بماند .
اتوبار نیاوران با چندین سال سابقه درخشان باربری شهری با بروزترین امکانات حمل و نقل و با مشاوره رایگان جهت حمل اثاث بصورت تمام وقت خدمات دارد .

باربری نیاوران,حمل و نقل در نیاوران,اتوبار نیاوران,باربری در نیاوران,وانت تلفنی در نیاوران,حمل اثاث در نیاوران,وانت بار در نیاوران,نیسان بار نیاوران,وانت بار نیاوران

1+