مطالب

باربری گیشا | اتوبار گیشا

باربری گیشا | اتوبار گیشا

شرکت حمل و نقل گیشا با کارگران مجرب و حرفه ای در کل نقاط گیشا با بروزترین کامیونتهای مسقف و نیسان بارجهت خدمات حمل اساس منازل و شرکتها بصورت تمام وقت خدمات دارد

محله گیشا کجای تهران واقع شده است :

محله گیشا در شمال غرب تهران  در منطقه دو شهرداری واقع است که از قسمت شرق به بزرگراه چمران

و از  سمت غرب به بزرگراه شیخ فضل‌الله نوری و از ضلع شمالی به بزرگراه حکیم و ازضلع جنوبی به بزرگراه جلال آل احمد  محدود شده است.

باربری تهران نیز در راستای حملی آسان و دسترسی به حمل و نقلی نزدیک شعبه حمل و نقل خود را در محله گیشا دایر کرده است .

باربری گیشا یکی از باسابقه ترین باربری های درونشهری با قدومت بیش از یک دهه سابقه درخشان در امورات حمل و نقل اثاث منازل با کادری مجرب بصورت تمام وقت در کل نقاط تهران خدمات حمل و نقل دارد .⁄.

این خدمات که با مشاغل نمودن رانندگان و  کارگران جهت رفع بیکاری یکی از شاخص های حمل و نقل درونشهری

که یکی از اهداف آن رفع بیکاری و انجام خدمات نقل مکان میباشد.
شبکه حمل و نقل عمومی ایران با توجه به تخصص خود که بتوان در هر زمان و مکان نقل مکان نموده

و وسیله ای که به راحتی در کل نقاط شهری کوچه و خیابان تردد داشته باشد موسسه ای بنام اتوبار (بارک شهری)  که در این خدمات کامیونت و وانت مورد استفاده قرار دارد .
باربری گیشا با داشتن چند شعبه در تهران جهت حمل درونشهری و برونشهری که یکی از زیر شاخه های حمل و نقل زمینی میباشد

  جهت رفاه حال شهروندان و خدمات داخل شهری با نام اتوبار و باربری   با کارگران متخصص و آموزش دیده به اهداف رضایتمندی شهروندان خدمات دارد.
یک اتوبار خوب با د اشتن کامیونت های ویژه و کادر آموزش دیده در حمل و نقل درونشهری با رانندگان آشنا به کلیه نواحی تهران در سریعترین زمان و تضمینی جابجایی را انجام میدهند .

سرعت خدمات یکی از ویژگی های باربری گیشا می باشد که با داشتن رانندگان حرفه ای و تردد از مکان های بدون ترافیک و انتخاب نزدیکترین مسیر   که این باربری از چنین امتیازی برخوردار است .
چند توصیه مهم اتوبار گیشا به هنگام جابجایی :
در مرحله اول چون کلیه باربری های درونشهری تایم سه ساعته دارند از تخلیه خانه ای که نقل مکان می کنید کاملا مطلع بوده

که در ساعت تعیین شده  جابجایی صورت گیرد که این باربری طالب ساعت اضافه نبوده و تمایل به انجام کار در ساعت مقرر در کوتاه ترین زمان  میباشد .

یک توصیه دیگر  حمل و نقل گیشا بسته بندی صحیحح و منظم توسط پرسنل اتوبار تهران یکی از بهترین گزینه سالم رسیدن بار به مقصد است در این امر صصاحب بار قبل از رزرو با باربری هماهنگ کرده و افراد مجرب بسته بندی به منزل فرستاده خواهد شد .

باربری گیشا ,حمل و نقل در گیشا ,اتوبار گیشا ,باربری در گیشا ,وانت تلفنی در گیشا ,حمل اثاث در گیشا ,وانت بار در گیشا ,نیسان بار گیشا ,وانت بار گیشا

تلفن تماس : ۲۲۷۱۴۴۱۶ „ ۲۲۷۱۴۷۹۷ „ ۲۲۷۱۴۸۴۳  „  ۲۲۱۹۳۹۰۲  „ ۲۲۱۹۲۷۸۲

 

0

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *